logo

Pokud se chcete podívat na stránky, které jsem tvořil před těmito, pak můžete. Zatím jich moc není, ale snad se jejich počet někdy rozroste :-)


Bob Dylan
Toto je stránka o Bobu Dylanovi. Pokud vás tento umělec zajímá (doufám, že ano, protože se s ním budete docela často setkávat i na blogu), pak si je určitě nenechte ujít.
Z technického hlediska nejsou stránky nic převratného, jsou vlastně první co jsem dělal - HTML 4.01 Transitional, základní CSS


Datová zařízení počítače
Datová zařízení počítače - moje bakalářská práce převedená do HTML podoby. Zajímáte-li se o počítače, jejich historii, nebo byste třeba jen zrovna rádi věděli více o nějakém způsobu ukládání dat, pak víte kam se máte podívat.
Při tvorbě těchto stránek jsem už ve webdesignu trošku pokročil - validní XHTML 1.0 Strict, validní CSS.


Osobní stránky
Zatím nejsložitější stránky co jsem dělal jsou tyto. Snad se vám líbí! Převratné jsou pro mě nejenom proto, že jsou první, které mají vlastní doménu druhé úrovně, ale i proto, že zde poprvé jsem kromě XHTML a CSS použil i PHP. Na blogu je dokonce naistalován PHP redakční systém Wordpress.


Zemědělské družstvo Strmilov
Další na řadě jsou stránky mého zaměstnavatele Zemědělského družstva Strmilov. Jsou naprogramovány v XHTML 1.0 Strict s použitím základního PHP. Stránka má vlastní doménu druhé úrovně.
Tyto stránky vytvořil Zdeněk Martínek, (c) 2006. Testováno v Opeře 9.10, Firefoxu 2.0 a IE 6. DOMŮ