Ubytování u Martínků
Úvod Okolí Kontakt a obsazenost

Ubytování v Kunžaku

Nabízíme ubytování v soukromí zařízeného domu v Kunžaku. Dům má tři velké místnosti (z toho jedna je kuchyně s jídelním stolem), koupelnu, záchod, malou chodbu a velký dvůr. Ze zařízení je zde elektrický sporák, mikrovlná trouba, varná konvice, průtokový ohřívač na vodu, chladnička, barevná TV, rádio, v koupelně bojler na teplou vodu. K internetu se lze připojit bezdrátově pomocí sítě WiFi. Kapacita jsou běžně čtyři osoby, po domluvě až pět. Rozmístění postelí je 3+1, na přání lze změnit. Pokud přijedete automobilem, je možné ho zaparkovat na uzavřeném dvoře, přímo před okny. Dům stojí v klidné ulici velice blízko náměstí. Ve vzdálenosti necelého kilometru je les, obvykle plný hub.

mapa

Představu o pronajímaném domě si můžete udělat z těchto fotografií:
Foto z ulice Foto dvora Foto kuchyně
Foto kuchyně Foto obýváku Foto obýváku
Foto ložnice Foto koupelny

Kunžak leží přímo uvnitř jedinečné krajiny České Kanady. Můžete se jen tak procházet, houbařit či navštěvovat blízká historická města a památná místa. Díky hojnosti nepříliš využívaných silnic je tato oblast vhodná i pro cykloturistiku.

Tipy na výlet:

Odkazy:
Novadomus, Jindřichův Hradec a Česká Kanada
Česká Kanada
Kunžak, oficiální stránky

Kontakt:
Telefon: 732758337, 602616934
El. pošta: ubytovani-martinkovi@seznam.cz
Adresa: Střížovická 206, 378 62 Kunžak

Cena ubytování je 300 Kč za osobu a noc, minimálně však 500 Kč za noc (cena zahrnuje všechny obecní poplatky). Slevy na malé děti po domluvě.

Ubytováváme pouze v období od konce května do září.Misa
http://www.ubytovani-jindrichuv-hradec.com - Katalog Ubytování.